AC Konut Tipi Şarj

Verdepunto araç şarj ünitesi satın aldığınız bayimiz;konutunuzda veya iş yerinizde ünite montaj noktası ve bir kurulum ekibi önerebilir,ancak kurulum için yer değişikliği yapmak mümkündür. Tüm Verdepunto Şarj Cihazları aynı değildir konut alt yapınıza ve araç kapasitesine göre değişiklik gösterebilir. Verdepunto Konut tipi şarj noktamız,piyasadakilerin en iyilerden biri!(KALİTE,GÜVENLİK,FİYAT) Tüm şarj cihazlarımız ve ekipmanları VERDEPUNTO tesislerinde kendi mühendisleri tarafından üretilmektedir.VERDEPUNTO garantisi ve güvencesi altındadır. Verdepunto Protokol Denetleyicisi (VPD) münferit talepler içinde pazara sunabiliyoruz kalite ve kullanım açısından, fiyatlaması ile pazarda önemli bir yerdeyiz, Komple araç şarj sistemi ve ekipmanları ile en iyi yerli ürünü satın aldığınızdan emin olabilirsiniz.
Size en uygun ve ihtiyacınız olan araç sarj cihazınızı Verdepunto'da buldunuz.Satın aldığınız Verdepunto'nuz için bir montaj noktası kurmanız gerekiyor.Servislerimiz tarafından yapılacak montaj ile hem aracınız düzgün bir şekilde şarj olacak hemde sabit altyapınız güvenli bir şekilde besleme yapacaktır. Dilerseniz kuracağımız GES-RES(Güneş enerji sistemi-Rüzgar enerji sistemi) ile sarf edeceğiniz elektriği karşılayabilirsiniz.Uygun maliyetli elektiriğiniz ile beslenecek verdepunto sarj cihazınızı aracınıza bağlayarak aracınızı şarj etme imkanı kazanacaksınız
Bütün Verdepunto şarj noktalarını görüntüleyebilir ve çevrimiçi mağazamızdan online satın alabilir veya yakınınızdaki onaylı bir Verdepunto bayinden bilgi alabilirsiniz. Bayilerimiz aracılığı sahip olduğunuz araç ve uyumlu şarj cihazı ilgili ihtiyacınız olabilecek aksesuar ekipman ve servis için bilgi alabilirsiniz.

Neden bir Verdepunto Şarj Noktası Seçmelisiniz?

GÜVENLİ VE GÜVENİLİR AC ŞARJ KURULUMU.

  1. Verdepunto, şarj üniteleri yerli mühendis ve uzmanlar tarafından üretilmektedir.AR-GE uygulamaktadır VERDEPUNTO'yu seçerek uygun fiyata en iyi performansa sahip olabilirsiniz.
  2. Verdepunto Enerji tarafından tasarlandı, üretildi ve test edildi
  3. Sertifikalı Verdepunto kurulum ekibi tarafından gerçekleştirilen kurulum
  4. Düşük bakım ücreti
  5. Sağlam ve güvenilir
  6. Güvenilirliği sağlamak için kullanılan yüksek düzeyde mühendislik ve yüksek kaliteli parçalar
  7. Mükemmel müşteri memnuniyeti ve üniteylerimizle ilgili herhangi bir hatayı veya sorunu düzeltmek için acil önlem alındı
  8. Piyasadaki en kompakt ünitelerden biri

Verdepunto şarj ürünlerimizin tamamını görmek,sizin ve arabanız için doğru olanı bulmak ve online satın almak için burayı tıklayın.

AC Konut Tipi Şarj Ünitesi İçin Bir Sorununuz veya Talebinizmi var?

Elektrikli Aracınızı şarj etmeyle ilgili olabilecek tüm küçük sorularınız ve hala cevabını bulamadığınız bir şey varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Konut Şarj Çözümleri