Verdepunto Şarj SSS

Şarj süresi, pil kapasitesi ve mevcut güç dahil olmak üzere bir dizi değişkene bağlıdır. Tipik şarj süreleri, yaklaşık 3kW'da yaklaşık 6 – 8 saat, 7kW'da 3 – 4 saat, 22 kW'da 1 saat ve 43 – 50 kW'da yaklaşık 30 dakikadır.

VERDEPUNTO'MU ŞARJ ETMEK İÇİN BİR ŞARJ İSTASYONU KULLANMAM GEREKİR Mİ?

Elektrikli araçlar, standart bir ev içi 13 amperlik duvar prizine takılabilir. Bununla birlikte, özel bir şarj istasyonunun kurulmasının yanı sıra şarj süresini azaltmanın bir güvenlik avantajı vardır.

VERDEPUNTO KONUT ŞARJ İSTASYONLARI KONUT KURULUMLARI İÇİN UYGUN MU?

Evet, çok öyle. Düşük Emisyonlu Araçlar Ofisi , yurt içi lokasyonlarda kurulum için bir dizi ünitemiz test edildi. Farklı uygulamalar, farklı uygulamalar için uygundur, daha fazlasını öğrenmek için bizimle iletişime geçin!

VERDEPUNTO KONUT İSTASYONLARI İŞ YERİ İÇİN UYGUN MU?

Evet, çok öyle. 3 fazlı gücün mevcut olduğu yerlerde 22kW'da şarj edebilen 3 fazlı üniteler tedarik etmekteyiz.

ŞARJ NOKTASI BİRİMİMİ KURMAK İÇİN BİR ELEKTRİKÇİ KULLANMAM GEREKİR Mİ?

Elektrikli araç şarj istasyonlarımızın kurulumu yalnızca tam nitelikli profesyoneller tarafından yapılmalıdır. Sizi onaylı kurulum uzmanlarımızdan birine kolayca yönlendirebiliriz. Bir Yükleyici bulmak için burayı tıklayın .

VERDEPUNTO ŞARJ İSTASYONLARI TÜM ELEKTRİKLİ ARAÇLARLA UYUMLU MU?

Şarj istasyonlarımız şu anda piyasada bulunan çoğu EV ile uyumludur. AB'de elektrikli araçlarda genellikle Tip 1 veya Tip 2 soket bulunur, bu nedenle doğru konektörü seçmek önemlidir. Hem Tip 1 hem de Tip 2 uygulamalara uygun üniteler tedarik ediyoruz, destek için bizi arayın !

ELEKTRİKLİ ARABAYI ŞARJ ETMENİN MALİYETİ NEDİR?

Elektrikli aracınızı şarj etme maliyeti, evde veya farklı ağlar tarafından belirlenen farklı ücretlere sahip halka açık bir erişim ücret noktasında şarj etmenize bağlı olarak değişecektir, hatta bazıları ücretsizdir! Evde, arabanızı şarj etmek, yaklaşık 100 millik bir mesafe için tipik olarak (tarifeye bağlı olarak) ücret değişmektedir.