DC Şarjı

Aracımız içinde yerleşik olarak bulunan AC-DC çeviricisine ihtiyaç duymadan direk olarak Araç Pillerimize uygulanan bir şarj yöntemidir. İstasyon maliyetleri göz önünde bulundurularak daha ziyade profesyonel Şarj Dolum istasyonlarında konumlanacak bir istasyon tipidir. Genel uygulama ise şarj çıkış soketi başına 50Kw olarak yer alır. Fakat uygulamalar için daha düşük Kw'larda DC şarj ünitelerimiz de mevcuttur. Tıpkı AC ünitelerde olduğu gibi devreye alma, montaj ve keşif çalışmaları uzman VERDEPUNTO ekipleri tarafından yapılıyor. Ayrıca Verdepunto şarj noktalarının tasarımını şirket markanıza uyacak şekilde kişiselleştirebiliyoruz. Bu konuda daha fazla bilgi almak için lütfen Bize Ulaşın.

Kurumsal için Kazanç

ÇALIŞANLAR VE DAĞITIM İŞİ YAPAN FİRMALAR İÇİN;
Çalışanların işteyken arabalarını hızla şarj etmelerine yardımcı olur. Kent içi dağıtım yapan, kurye – kargo işi yapan, farklı teslimat işi yapan firma araçları için hızlı şarj imkanı.

ZİYARETÇİLER VE MÜŞTERİLER İÇİN
Otoparkınızda bir şarj noktası oluşturarak işletmenize gelen ziyaretçileri teşvik edin ve sizi tercih etmeleri için çok uygun hale getirin. örn. alışveriş merkezleri, servis istasyonları, sosyal mekanlar ve belediye – özel otoparklar. Verdepunto Şarj Noktalarımız, elektrik kaynağı olduğu sürece hemen hemen her yere kurulabilir, enerji kaynağı'nıda oluşturabilir ve kurarız. Enerji maliyetlerinizi düşürelim. Daha fazla görüşmek, çevrimiçi şarj noktaları satın almak veya üniteleri ve montajı sağlayacak onaylı bir Verdepunto kurulum'cusu ile temas için bugün bizimle iletişime geçin.

Kurumsal İçin Kazaç

İşletmeniz için aldığınız Verdepunto'larınızı İşletmenize özelleştirebilirsiniz. Renk değişikliği, İsim baskısı vb. hizmetlerimiz işletmeleriniz için mevcuttur

 1. Özel kaplamalar tasarlamaya yardımcı olacak şablonlar ve destek
 2. Standart veya isteğe göre muhafaza renk seçenekleri

Bu düzenleme genellikle miktarlara ve bir kurulum maliyetine dayanır.

ÖZEL MARKA ŞARJ İSTASYONLARI

Halihazırda sahip olduğumuz standart stillerden farklı bir şeye ihtiyacınız varsa, şarj istasyonlarının estetiği, şirket tasarımınıza veya konumunuza bağlı olarak uygulamanıza uyacak şekilde özelleştirilebilir.

 1. Özel kaplamalar tasarlamaya yardımcı olacak şablonlar ve destek
 2. Standart veya ısmarlama muhafaza renk seçenekleri
Bu düzenleme genellikle miktarlara ve bir kurulum maliyetine dayanmaktadır.

Bize ulaşın

Neden bir Verdepunto Şarj Noktası Seçmelisiniz?

İŞİNİZ İÇİN KİŞİSEL VE ​​MARKALI TESİSLER

 1. Verdepunto, şarj üniteleri yerli mühendis ve uzmanlar tarafından üretilmektedir.AR-GE uygulamaktadır VERDEPUNTO'yu seçerek uygun fiyata en iyi performansa sahip olabilirsiniz.
 2. Verdepunto Enerji tarafından tasarlandı, üretildi ve test edildi
 3. Sertifikalı Verdepunto kurulum ekibi tarafından gerçekleştirilen kurulum
 4. Düşük bakım ücreti
 5. Sağlam ve güvenilir
 6. Güvenilirliği sağlamak için kullanılan yüksek düzeyde mühendislik ve yüksek kaliteli parçalar
 7. Mükemmel müşteri memnuniyeti ve ünitelerimizle ilgili herhangi bir hatayı veya sorunu düzeltmek için acil önlem alındı
 8. Piyasadaki en kompakt ünitelerden biri

Neye ihtiyacınız olduğunu öğrenin veya yerel onaylı bir Verdepunto Enerji Bayilerinin iş için teklif vermesi ve iş yerinize yerleştirmesi için tıklayın.